Lehrkräfte

Prof. Dr.  Aysel Uzuntaş 
Direktorin 
Zimmer Nr.: 324
Tel: 0216 333 32 81
E-Mail: uzuntas@tau.edu.tr

Lektorin İlknur Karadağlı Dirik 
Direktorstellvertreter
Zimmer Nr.: 334
Tel: 0216 333 32 86
E-Mail: dirik@tau.edu.tr
 
Dr. Nihan Abir 
Direktorstellvertreter
Zimmer Nr.: 333
Tel: 0216 333 32 87
E-Mail: abir@tau.edu.tr

Lektorin Dr. Isabell Aydan Risch
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: risch@tau.edu.tr 

Lektor Dr. Seyed Ali Rezvani Kalajahi
Zimmer Nr.: 313
Tel:  0 2163333294
E-Mail: kalajahi@tau.edu.tr

Lektor Yusuf Güzel
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: guzel@tau.edu.tr

Lektor Selahaddin Soyudoğru
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: soyudogru@tau.edu.tr

Lektorin Mine Yürekli
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: yurekli@tau.edu.tr

Lektor Kutay Sorguç
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: sorguc@tau.edu.tr

Lektorin Sevtap Özseyhan Akköse
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: akkose@tau.edu.tr

Lektorin Şengül Yılmaz
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: sengul.yilmaz@tau.edu.tr

Lektorin Gökçe Çakmakçı
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: cakmakci@tau.edu.tr

Lektorin Esra Jorkowski
Zimmer Nr.: 107
Tel: 02163333297
E-Mail:  Jorkowski@tau.edu.tr

Lektorin Kazime Arslan
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: k.arslan@tau.edu.tr

Lektorin Nermin Baştuğ Özyer
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: bastug@tau.edu.tr

Lektorin Filiz Tükenmez Başdemir
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: tukenmez@tau.edu.tr

Lektorin Anita Maria Emekli
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: emekli@tau.edu.tr

Lektorin Hatice Palabıyık
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: palabiyik@tau.edu.tr

Lektorin Mona Aykul
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: aykul@tau.edu.tr

Lektor Timur Taşcan
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: tascan@tau.edu.tr

Lektorin Neslihan Hayta
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: soylu@tau.edu.tr

Lektorin Habibe Öztürk
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: h.bilir@tau.edu.tr

Lektorin Büşra Sağlık
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: saglik@tau.edu.tr

Lektor Serhan Taş
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: tas@tau.edu.tr

Lektor Mehmet Güzel
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: m.guzel@tau.edu.tr

Lektor Hüseyin Onur Ercan
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: ercan@tau.edu.tr

Lektorin Ümmühan Sümeyye Alkan
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: alkan@tau.edu.tr

Lektor Mert Vatansever
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: vatansever@tau.edu.tr

Lektorin Mine Yalçın
Zimmer Nr.: 313
Tel:  0 2163333294
E-Mail: mine.yalcin@tau.edu.tr

Lektorin Nuray Güleç
Zimmer Nr.: 313
Tel:  0 2163333294
E-Mail: gulec@tau.edu.tr

Lektorin Sibel Ocak
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: ocak@tau.edu.tr

Lektor Tillmann Hess
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: hess@tau.edu.tr

Lektor Hans Jakob Trein
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: trein@tau.edu.tr

Lektorin Mehtap İnce
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: m.ince@tau.edu.tr

Lektorin Jana Vogel
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: vogel@tau.edu.tr

Lektorin Nele Schwedhelm
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: schwedhelm@tau.edu.tr

Lektorin Abir Al-Lahib
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: allahib@tau.edu.tr

Lektorin Lea Gianna Otten
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: otten@tau.edu.tr

Lektorin Sibel Ahmet
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: sibel.ahmet@tau.edu.tr

Lektorin Leonie Frommke
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: frommke@tau.edu.tr

Lektorin Ayşegül Evrin
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: evrin@tau.edu.tr

Lektorin Kevser Soygüden
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: soyguden@tau.edu.tr

Lektorin Serpil Öztürk
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: ozturk@tau.edu.tr

Lektorin Şennur Şen Okyar
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: okyar@tau.edu.tr

Lektorin Melek Çankaya
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: melek.cankaya@tau.edu.tr

Lektorin Sibel Duruş
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: durus@tau.edu.tr

Lektorin Serpil Tarhan
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: tarhan@tau.edu.tr

Lektorin Seda Kaya
Zimmer Nr.: 303
Tel:  0 2163333290
E-Mail: seda.kaya@tau.edu.tr

Lektorin Aysel Imamoğlu
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: imamoglu@tau.edu.tr

Lektorin Canan Yöndem
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: yondem@tau.edu.tr

Lektorin Hilal Ataman
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: ataman@tau.edu.tr

Lektor Halil Şahin
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: halil.sahin@tau.edu.tr

Lektorin Aslı Melek Demirbaş
 Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: melek.demirbas@tau.edu.tr

Lektorin Sabiha Rana
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: rana@tau.edu.tr

Lektorin Gamze Gül Kantar
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: kantar@tau.edu.tr

Lektorin Rabia Aybulut
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: aybulut@tau.edu.tr

Lektorin Virginia Fischer
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: virginia.fischer@tau.edu.tr

Lektorin Serpil Yokuş
 Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: yokus@tau.edu.tr

Lektorin Anastasia Fischer
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: fischer@tau.edu.tr

Lektorin Hannah Marie Koch
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: koch@tau.edu.tr

Lektorin Maryia Verkhavodka
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: verkhavodka@tau.edu.tr

Lektorin Hanna Kunitskaya
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: kunitskaya@tau.edu.tr

Lektorin Deniz Özge Zeytunlü
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: zeytunlu@tau.edu.tr

Lektorin Freya Sabrina Nagorny
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: nagorny@tau.edu.tr

Lektor Mikael Evdokimov
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: evdokimov@tau.edu.tr

Lektorin Anne Dautermann
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: dautermann@tau.edu.tr

Lektor Marcel Castor
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: castor@tau.edu.tr

Lektorin Lisa Sophie Engel
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: engel@tau.edu.tr

Lektorin Nina Christin Gabler
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: gabler@tau.edu.tr

Lektor Mathias Fiedler
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: fiedler@tau.edu.tr

Lektorin Sabina Liedmann
Zimmer Nr.: 107
Tel:  0 2163333297
E-Mail: liedmann@tau.edu.tr

Lektorin Silke Kerstin Friedrich
Zimmer Nr.: 209
Tel:  0 2163333296
E-Mail: friedrich@tau.edu.tr

Lektorin Lisa Kukla
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: kukla@tau.edu.tr

Lektorin Gülderen Zincirkıran
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: zincirkiran@tau.edu.tr

Lektorin Venüs Karaca
Zimmer Nr.: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: venus.karaca@tau.edu.tr

Lektorin Christin Thom
Zimmer Nr.: 315
Tel:  0 2163333293
E-Mail: christin.thom@tau.edu.tr

Lektorin Rebecca Eger
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: rebecca.eger@tau.edu.tr

Lektor Naci Koç Oda
No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Mail: naci.koc@tau.edu.tr

Lektor Max Helmes
Zimmer Nr.: 317
Tel:  0 2163333291
E-Mail: max.helmes@tau.edu.tr

Lektor Emre Bekir GÜVEN
Zimmer Nr.: 305
Tel:  0 2163333295
E-Mail: emre.guven@tau.edu.tr