Akademik Kadro

Prof. Dr.  Aysel Uzuntaş 
Yüksekokul Müdürü
Oda No: 324
Tel: 0216 333 32 81
E-Posta: uzuntas@tau.edu.tr

Öğr. Gör.  İlknur Karadağlı Dirik 
Müdür Yardımcısı
Oda No: 334
Tel: 0216 333 32 86
E-Posta: dirik@tau.edu.tr
 
Öğr. Gör. Dr.  Nihan Abir 
Müdür Yardımcısı
Oda No: 333
Tel: 0216 333 32 87
E-Posta: abir@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Isabell Aydan Risch
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: risch@tau.edu.tr 

Öğr. Gör. Dr. Seyed Ali Rezvani Kalajahi
Oda No: 313
Tel:  0 2163333294
E-Posta: kalajahi@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Yasemin AKSOYALP
Oda No: 313
Tel:  0 2163333294
E-Posta: aksoyalp@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Burçin BAYTUR
Oda No: 313
Tel:  0 2163333294
E-Posta: burcin.baytur@tau.edu.tr


Öğr. Gör. Yusuf Güzel
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: guzel@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Selahaddin Soyudoğru
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: soyudogru@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Mine Yürekli
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: yurekli@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Kutay Sorguç
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: sorguc@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Sevtap Özseyhan Akköse
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: akkose@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Şengül Yılmaz
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: sengul.yilmaz@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Gökçe Çakmakçı
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: cakmakci@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Esra Jorkowski
Oda No: 107
Tel: 02163333297
E-Posta:  Jorkowski@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Kazime Arslan
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: k.arslan@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Nermin Baştuğ Özyer
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: bastug@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Filiz Tükenmez Başdemir
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: tukenmez@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Anita Maria Emekli
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: emekli@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Hatice Palabıyık
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: palabiyik@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Mona Aykul
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: aykul@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Timur Taşcan
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: tascan@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Neslihan Hayta
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: soylu@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Habibe Öztürk
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: h.bilir@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Büşra Sağlık
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: saglik@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Serhan Taş
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: tas@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Mehmet Güzel
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: m.guzel@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Hüseyin Onur Ercan
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: ercan@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Ümmühan Sümeyye Alkan
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: alkan@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Mert Vatansever
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: vatansever@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Mine Yalçın
Oda No: 313
Tel:  0 2163333294
E-Posta: mine.yalcin@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Nuray Güleç
Oda No: 313
Tel:  0 2163333294
E-Posta: gulec@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Tillmann Hess
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: hess@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Hans Jakob Trein
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: trein@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Nele Schwedhelm
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: schwedhelm@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Abir Al-Lahib
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: allahib@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Stefanie Vauteck
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: vauteck@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Sibel Ahmet
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: sibel.ahmet@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Leonie Frommke
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: frommke@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Ayşegül Evrin
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: evrin@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Kevser Soygüden
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: soyguden@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Serpil Öztürk
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: ozturk@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Şennur Şen Okyar
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: okyar@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Melek Çankaya
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: melek.cankaya@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Sibel Duruş
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: durus@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Serpil Tarhan
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: tarhan@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Seda Kaya
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: seda.kaya@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Aysel Imamoğlu
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: imamoglu@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Canan Yöndem
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: yondem@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Hilal Ataman
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: ataman@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Halil Şahin
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: halil.sahin@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Aslı Melek Demirbaş
 Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: melek.demirbas@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Sabiha Rana
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: rana@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Gamze Gül Kantar
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: kantar@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Rabia Aybulut
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: aybulut@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Özge Arda
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: arda@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Hannah Marie Koch
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: koch@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Mikael Evdokimov
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: evdokimov@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Anne Dautermann
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: dautermann@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Lisa Sophie Engel
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: engel@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Nina Christin Gabler
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: gabler@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Mathias Fiedler
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: fiedler@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Sabina Liedmann
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: liedmann@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Silke Kerstin Friedrich
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: friedrich@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Lisa Kukla
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: kukla@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Christin Thom
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: christin.thom@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Emre Bekir GÜVEN
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: emre.guven@tau.edu.tr