Almanca Akademik Kadro

Prof. Dr.  Aysel Uzuntaş 
Yüksekokul Müdürü
Oda No: 324
Tel: 0216 333 32 81
E-Posta: uzuntas@tau.edu.tr

Prof. Dr.  Gisella Ferraresi-Lohrengel
Koordinatör
Oda No: 326
Tel: 0216 333 32 82
E-Posta: gisella.ferraresi@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Isabell Aydan Risch
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: risch@tau.edu.tr 
Görüşme Saati: Perşembe 14:00-16:00

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin Onur Ercan
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: ercan@tau.edu.tr
Görüşme Saati: Pazartesi/Çarşamba 16:00-17:00

Öğr. Gör. Sibel Ahmet
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: sibel.ahmet@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:45-16:45

Öğr. Gör. Marilena Ahnen
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: marilena.ahnen@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Ümmühan Sümeyye Alkan
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: alkan@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Abir Al-Lahib
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: allahib@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi 16:00-17:00/ Cuma 15:00-16:00

Öğr. Gör. Kazime Arslan
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: k.arslan@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:45-16:45

Öğr. Gör. Cemile Arslankurt
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: cemile.arslankurt@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Mona Aykul
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: aykul@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Cuma 15:00-17:00

Öğr. Gör. Nermin Baştuğ Özyer
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: bastug@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 16:00-17:00

Öğr. Gör. Gökçe Çakmakçı
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: cakmakci@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:45-16:45

Öğr. Gör. Onur Çalık
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: onur.calik@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Salı 15:00-17:00

Öğr. Gör. Yusuf Güzel
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: guzel@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Çarşamba 16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Güzel
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: m.guzel@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 13:00-15:00

Öğr. Gör. Sevtap Özseyhan Akköse
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: akkose@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Habibe Öztürk
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: h.bilir@tau.edu.tr

Görüşme Saati:Perşembe 14:00-16:00

Öğr. Gör. Kutay Sorguç
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: sorguc@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi 15:30-16:30/ Salı 13:30-14:30

Öğr. Gör. Filiz Tükenmez Başdemir
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: tukenmez@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 16:00-17:00

Öğr. Gör. Şengül Yılmaz
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: sengul.yilmaz@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:30-16:30

Öğr. Gör. Canan Yöndem
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: yondem@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba/Cuma 13:00-14:00

Öğr. Gör. Mine Yürekli
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: yurekli@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 13:00-15:00

Öğr. Gör. Selahaddin Soyudoğru
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: soyudogru@tau.edu.tr

Öğr. Gör. Serpil Tarhan
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: tarhan@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Salı 15:30-16:30/ Çarşamba 13:30-14:30

Öğr. Gör. Serhan Taş
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: tas@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:45-16:45

Öğr. Gör. Timur Taşcan
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: tascan@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Perşembe 14:00-16:00

Öğr. Gör. Hatice Palabıyık
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290

E-Posta: palabiyik@tau.edu.tr
Görüşme Saati: Pazartesi 15:45-17:45

Öğr. Gör. Büşra Sağlık
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: saglik@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba/Perşembe 16:00-17:00

Öğr. Gör. Nele Schwedhelm
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: schwedhelm@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 16:00-17:00

Öğr. Gör. Neslihan Hayta
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: soylu@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba/Perşembe 16:00-17:00

Öğr. Gör. Aysel Imam Oğlu
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: imamoglu@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Perşembe 14:00-16:00

Öğr. Gör. Esra Jorkowski Berberoğlu
Oda No: 107
Tel: 02163333297
E-Posta:  jorkowski@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Salı 13:00-15:00

Öğr. Gör. Sema Koçlu
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: sema.koclu@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:30-16:30

Öğr. Gör. Meysun Sözeri
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: 
meysun.sozeri@tau.edu.tr
Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Gamze Gül Kantar
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: kantar@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:30-16:30

Öğr. Gör.  İlknur Öner
Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: ilknur.oner@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi 15:00-17:00

Öğr. Gör. Melek Gökgöz
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: melek.cankaya@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Perşembe 15:00-17:00

Öğr. Gör. Aslı Melek Demirbaş
 Oda No: 305
Tel:  0 2163333295
E-Posta: melek.demirbas@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Elif Düşmez-Görgülü
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: elif.dusmez@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Cuma 15:00-17:00

Öğr. Gör. Anita Maria Emekli
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: emekli@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 15:45-16:45

Öğr. Gör. Pamuk Nursen Topbaş
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: nursen.topbas@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Salı 14:00-16:00

Öğr. Gör. Ayşegül Akbaş 
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: evrin@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Perşembe 16:00-17:00

Öğr. Gör. Zehra Ergül Gönay
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: zehra.ergul@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Tillmann Hess
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: hess@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba/Pereşembe 16:00-17:00

Öğr. Gör. Hans Jakob Trein
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: trein@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 16:00-17:00

Öğr. Gör. Hannah Marie Koch
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: koch@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba/Perşembe 15:00-16:00

Öğr. Gör. Mathias Fiedler
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: fiedler@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 16:00-17:00

Öğr. Gör. Silke Kerstin Friedrich
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: friedrich@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Salı 16:45-17:45

Öğr. Gör. Leonie Frommke
Oda No: 303
Tel:  0 2163333290
E-Posta: frommke@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Perşembe/Cuma 13:00-14:00

Öğr. Gör. Manuela Agnes Kopriva
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: manuela.kopriva@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba/Perşembe 16:00-17:00

Öğr. Gör.  Aslı Demircan
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: asli.demircan@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Özge Aslan
Oda No: 222
Tel: 0 2163333398
E-Posta: ozge.aslan@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Salı 14:00-16:00

Öğr. Gör. Christian Thomas Condin
Oda No: 107
Tel:  0 2163333297
E-Posta: christian.condin@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Salı/Çarşamba 13:00-14:00

Öğr. Gör. Tom Hänel
Oda No: 209
Tel:  0 2163333296
E-Posta: tom.hanel@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 14:00-16:00

Öğr. Gör. Juliane Hacker
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: juliane.hacker@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Çarşamba 13:00-15:00

Öğr. Gör. Asuman Bucak Kılıç
Oda No: 315
Tel:  0 2163333293
E-Posta: asuman.kilic@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Pazartesi/Perşembe 15:00-16:00

Öğr. Gör. Sinem Tekin
Oda No: 222
Tel:  0216 333 3398
E-Posta: 
sinem.tekin@tau.edu.tr 
Görüşme Saati: 

Öğr. Gör. Sonja Richter
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: sonja.richter@tau.edu.tr

Görüşme Saati: 

Öğr. Gör. Jessica Kirsch
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: jessica.kirsch@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Perşembe 13:00-15:00

Öğr. Gör. Venüs Güzel
Oda No: 317
Tel:  0 2163333291
E-Posta: venus.karaca@tau.edu.tr

Görüşme Saati: 

Öğr. Gör.  Oğuzhan Deniz
Oda No: 222
Tel:  0 2163333398
E-Posta: oguzhan.deniz@tau.edu.tr

Görüşme Saati: Perşembe 13:00-15:00

Öğr. Gör. Dilek Erbaş
Oda No: 222
Tel:  0 216333 3398
E-Posta: dilek.erbas@tau.edu.tr